O MNIE


Mam na imię Małgosia. Jestem zwariowaną mamą dwuletniej Oli i typową zrzędliwą żoną. Spełniam się w roli niepospolitej kury domowa, która pomiędzy klepaniem schabowym a soleniem ziemniaków wstawia foty na fejsa i pisze o tym jak bardzo czasem ma ochotę wystrzelić w kosmos siebie lub swoją rodzinę. Najlepiej każdego na inną planetę.

Kiedyś dałabym sobie rękę obciąć, że zostanę lekarzem. Dziś byłabym inwalidą. Rzeczywistość potrafi być fajniejsza niż marzenia. Zostałam dietetykiem po zarządzaniu, który na co dzień uczy w szkole całkiem duże dzieci, całkiem fajnych rzeczy. Po pracy namiętnie układam puzzle z Peppą, piekę ciasteczka i piję niewidzialną kawę ze swoją wygadaną córką. Moim największym marzeniem jest zdobycie poziomu-expert w układaniu budowli z klocków i wystawa moich rysunków z postaciami z bajek.

Moja głowa kolorowa to odskocznia, miejsce gdzie realizuje swoje pasje (fotografię i pisanie). Mój kawałek podłogi po którym z premedytacją bazgrzę kolorowymi pisakami (niezmywalnymi). Chwale się, żalę, radzę się i kolekcjonuję myśli. Wykorzystując odziedziczoną po mamie złośliwość, i nabytą ironię opisuję z humorem naszą codzienności.

Zapraszam do lektury :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...