1 marca 2014

Konkurs z FABLES

My babeczki od czasów jaskiniowych lubiłyśmy otaczać/obwieszać się piękną biżuterią. Pierwotnie do tegoż celu wykorzystywano muszle, zęby i kości zwierząt, a także kwiaty, drewno, pióra. Dziś najczęściej obywamy się bez padliny. Wciąż jednak z pomocą przychodzi nam przyroda, dzięki czemu inwestujemy w diamenty, złoto, srebro, platynę i kamienie mniej lub bardziej szlachetne.  

Biżuteria to kwestia gustu, nie każda z nas tak jak Marilyn Monroe uważa, że diament są najlepszym przyjacielem kobiety, nie mniej jednak większość z nas ma słabość do ciekawych kolczyków, pięknych naszyjników i stylowych bransoletek. 

I jeśli o już jesteśmy przy stylowych bransoletkach, a wy jesteście ich wielbicielkami, albo takowe są waszymi dziewczynami, żonami, matkami lub córkami ogłaszam konkurs! A do wygrania piękna i modna bransoletka od firmy FABLES ze srebrnego hematytu, z pacyfką ze srebra. 
Taka jak poniżej. Warta około 100 zł, bo ręcznie wykonana przez kobiety pełne pasji i umiłowania piękna. Kiedyś na imprezach błyszczałam dzięki długim błyszczącym kolczykom, pięknym wisiorkom, czy naszyjnikom. Pierścionków nigdy nie darzyłam szczególną sympatią. Dziś historie o szalonych imprezach mogłabym spokojnie włożyć gdzieś pomiędzy opowieści o prehistorycznych dinozaurach, a jedyną bezpieczną i lubianą przeze mnie biżuterią są właśnie bransoletki. Można je spokojnie założyć do piaskownicy, na spacer po parku i nie czuć się ozdobionym jak bożonarodzeniowa choinka.

Na Dzień Kobiet mam zamiar zrobić sobie prezent. Jeśli Ty również chciałabyś to zrobić, wystarczy, że weźmiesz wziąć w konkursie, a ta piękna bransoletka ze zdjęcia może być Twoja!

Wystarczy, że spełnisz poniższe warunki:
1) dokończysz zdanie "Kobiety są wspaniałe, ponieważ....". Swoją wypowiedź umieść pod tym postem lub pod plakatem na FB (TU). Jeśli odpowiedzi udzielisz pod postem podpisz się nazwą użytkownika FB. Odpowiedzią może być jedno lub więcej zdań, przy czym należy pamiętać aby wypowiedź zaczynała się od przytoczonych powyżej słów.
2) polubisz facebookowy funpage organizatora konkursu na facebooku (TU)
3) polubisz facebookowy funpage firmy FABLES (TU)
4) udostępnisz plakat konkursowy na swoim profilu na FB.

Zachęcam również do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem konkursu zamieszczonym poniżej:


REGULAMIN KONKURSU Z FABLES:

1. Organizatorem konkursu jest blog: http://mojaglowakolorowa.blogspot.com/
2. Konkurs trwa od 01.03.2014 do 08.03.2014 roku (do godz. 23:59).
3. Nagrodą jest nowa pięknie zapakowana bransoletka marki FABLES (patrz zdjęcie powyżej)
4. Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić łącznie wszystkie poniższe warunki:
4.1. dokończ zdanie "Kobiety są wspaniałe, ponieważ....". Swoją wypowiedź umieść pod tym postem lub plakatem na FB (TU). Jeśli odpowiedzi udzielisz pod postem podpisz się nazwą użytkownika FB. Odpowiedzią może być jedno lub więcej zdań, przy czym należy pamiętać aby wypowiedź zaczynała się od przytoczonych powyżej słów.
4.2. polubić facebookowy funpage bloga na facebooku (TU)
4.3. polubić facebookowy funpage firmy FABLES (TU)
4.4. udostępnić plakat konkursowy na swoim profilu na FB.

6. Najlepsze zdanie zostanie wybrane przez jury w składzie: ja i przedstawicieli firmy FABLES.
7. Wysyłka nagrody tylko na terenie Polski (ale udział mogą brać również osoby spoza kraju, jeśli podają polski adres do wysyłki).
8. Udział w rozdaniu jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z organizacją konkursu.
9. Zgłoszenie udziału w konkursie jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego regulaminu.
10. Jako organizatorka zastrzegam sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie.
11. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na blogu lub facebookowym funpagu w ciągu 3 dni od daty zakończenia konkursu.

Zapraszamy do udziału w zabawie i życzymy powodzenia!


4 komentarze:

  1. Kobiety są wspaniałe, ponieważ są wrażliwe, delikatne, ale zarazem zniosą tyle ile nie dałby rady znieść żaden facet. Wspaniałe są także, a pewnie i przede wszystkim dlatego, że mają dar być mamą, nosić pod swoim sercem dzieciątko przez 9 miesięcy, przeżywać chwile porodu i mieć taką więź z własnym maleństwem jakiej nie ma nikt. Magdalena Gacek

    OdpowiedzUsuń
  2. Kobiety są wspaniałe, ponieważ to dzięki nim każdy mężczyzna jest wyjątkowy i atrakcyjny, jeszcze lepszy... Kobieta jest wisienką na torcie :) Dabda Magda

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...