12 kwietnia 2013

Piąteczek

Piątki zazwyczaj są fajne. Do pracy iść trzeba, obowiązków też nie mniej, a jednak dzień ten jest milszy. Rozpoczyna coś, na co wszyscy czekają jak na zbawienie - WEEKEND, albo jak kto woli fajrant.

Tak sobie myślę, że piątek jest nawet fajniejszy od soboty, bo jest jeszcze perspektywa tych dwóch dni z dala od pracy. Oczywiście nie dla wszystkich pewnie, ale nawet Ci co do pracy iść muszą pewnie traktują ten dzień z większą sympatią.

Domowe niezałatwione sprawy nie gniotą tak sumienia, jak w inny dzień tygodnia. Nawet jak się prania nie wstawi i bajzel w domu panuje jak po przejściu Katriny i deszczu meteorytów, to świat się nie skończy (choć miał już to zrobić kilka razy), bo zawsze jest sobota, a od biedy i niedziela.

Mój dzisiejszy piąteczkowy wieczór sponsoruje wyraz - laba, o ile jeszcze coś takiego funkcjonuje w życiu pracującej mamy.  Jakby ktoś pytał o moje plany na najbliższe godziny, to mam zamiar leżeć jak dętka i intensywnie odmóżdżać się przed ekranem telewizora. O! Taki mam plan, i nie zmienię go za nic.

Więc miłego wieczorku i przyjemnego weekendu dla wszystkich czytających tą leniwą notkę. A tym, co jutro do pracy iść muszą ślę kondolencje, szczególne pozdrowienia i szczerze łączę się w bólu.

Popołudnie piątkowe upłynęło mi na próbie wyciśnięcia witamin z marchewy i jabłuszka (co by zdrówko troszkę podreperować), a córeczce mej na rysowaniu.

Poza tym popstrykałam Oli kilka fotek, aby uwiecznić proces powstawania tych abstrakcyjnych dzieł sztuki.porcja witamin dla małej i dużej babeczki


5 komentarzy:

 1. Ja również życzę miłego i spokojnego odpoczywania ....i niech to będzie przed telewizorem w pozycji nawet wiszącej aby tylko pani odpoczeła bo i po to ma pani weekend . Zasługuje pani na no to nie podlega dyskusji...:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Każdy zasługuje Pani Aniu na dwa dni wolnego w tygodniu, a Ci co w weekend pracują powinni być sowicie za to wynagradzani!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam kazdy ... bo kazdy na odpoczynek zasluguje .

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajnie się czyta twojego bloga Gosiu.
  GRATULUJĘ ODWAGI :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję :) miło dostawać takie miłe komentarze, chociaż wiem, że nie zawsze wszyscy będą na "tak" i nie wszystkim się musi podobać... Jeśli jednak są osoby, którym się miło to czyta, to będę pisać dalej!

   Usuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...